Prusament Resin Tough Sandstone Model 1 kg

Kód: 1188
1 749 Kč / ks 1 445,45 Kč bez DPH
Skladem
  • resin, umožňující rychlý a spolehlivý tisk detailních a komplikovaných modelů 
  • během procesu vývoje vyřazeny složky s výrazným zápachem, zdraví ohrožující a toxické látky nebo také přísady obsahující Bisfenol A
  • pryskyřice s nižším zápachem a škodlivostí ve srovnání s konkurenčními produkty.
  • snadno a rychle tisknutelné na MSLA tiskárnách
  • doba osvitu: 1.6 - 2.4s na vrstvu, v závislosti na složitosti objektu

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Základní vlastnosti: Spolehlivost během tisku, krátká doba osvitu (2,4s), vysoký detail tisku, dobrá odolnost vůči deformaci, téměř bez zápachu, nízká míra škodlivosti resinu, neobsahuje Bisphenol A, nerecyklovatelný materiál, nevytvrzený resin může představovat zdravotní riziko, nízká teplotní odolnost (50°C)
  • Příklady použití: modely, modely pro presování fólií

Bezpečnostní pokyny a manipulace s resinem:

Než začnete používat Prusament Tough Resin, nezapomeňte si přečíst bezpečnostní list produktu na stránkách prusament.com. Zde uvádíme pouze pár tipů, které vám mohou usnadnit život.

  1. Nezapomeňte, že i přes všechny naše snahy mohou tekuté resiny do jisté míry představovat zdravotní riziko. Vždy používejte ochranné pomůcky, zejména ochranné rukavice. Zabraňte tomu, aby se resin dostal do kontaktu s kůží, očima a trávicím traktem.
  2. Nehody se stávají i těm nejzkušenějším uživatelům tiskárny. Pokud se vám stane, že si tiskárnu, stůl či něco jiného potřísníte resinem, nezahálejte a ihned ho očistěte papírovým ubrouskem a isopropylalkoholem. Pokud vylitý resin nevyčistíte hned, může na světle zatvrdnout a zůstat tam navždy.
  3. Osvěta kolem recyklovatelnosti a likvidace odpadu z 3D tištěných produktů je stále dosti nejasná. Pro jistotu si tedy připomeňme, jakým způsobem se zbavovat resinu: Zbytky nevytvrzené pryskyřice by měly být likvidovány společně s ostatními nebezpečnými chemikáliemi na místech tomu určených, nedají se recyklovat a rozhodně by neměly přijít do směsného odpadu.

To samé platí i pro lahve, ubrousky a modely zašpiněné od tekutého resinu. Vytvrzený resin (reaktoplast) je na rozdíl od filamentů (termoplastů) nerecyklovatelný materiál - vyhazujte ho do směsného odpadu.
Pokud se chcete dozvědět více o parametrech Prusament Tough Resinu, nezapomeňte navštívit sekci resiny na prusament.com. Věříme, že se vám s naším resinem bude tisknout hezky a těšíme se na spoustu skvělých výtvorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: